הכשרת מטפלים בעיסוי

לימודי עיסוי הינם תחום מבוקש כמקצוע. לימודי עיסוי מכשיר את הבוגרים לטפל במגוון בעיות. קורס עיסוי מעניק לבוגרים ארגז כלים המאפשר לטפל במגוון בעיות ולהתאים לכל מטופל את הטיפול המושלם לצרכיו. מכללת משה מורנו השקיעה בפיתוח תוכניות להכשרת מטפלים בעיסוי.

לימודי עיסוי – הגישה

מכללת משה מורנו מאמינה כי לימודי עיסוי אינם רק בשל ההנאה או ההתמקצעות. קורס עיסוי הינם חלק מתפיסה רחבה של לימודי רפואה משלימה, מתוך הגישה ההוליסטית. קורס עיסוי כוללים התייחסות אל האדם כשלם גוף ונפש. הכשרת מטפלים בעיסוי מהווה חלק חשוב ומרכזי בלימודי רפואה משלימה של מכללת משה מורנו וכולל מגוון של קורסי עיסוי בין תוכניות הלימוד ניתן למצוא  קורס ספורטתרפיה, לימודי עיסוי רפואי, קורס מעסה בכיר, קורס קזיונטייפ, קורס עיסוי שבדי, קורס עיסוי תאילנדי ועוד.

הכשרת מטפלים בעיסוי קורס עיסוי בכיר

מכללת מורנו שמה דגש על הכשרת מטפלים בעיסוי שיקבלו את מכלול הידע והטכניקות של עיסויים. מגמת מסג'תרפיה כוללת מגוון של קורסי עיסוי כגון קורס עיסוי שבדי מתקדם, קורס עיסוי רקמות עמוק, קורס עיסוי משולב, קורס עיסוי ספורטאים מנואלי עמוק, קורס עיסוי סיריאקיס ועוד. מטרות לימודי עיסוי במגמת מסג'תרפיה להעניק למטפלים בעיסוי את מכלול הידע של העיסויים הכולל קורס אנטומיה ופיזיולוגיה וכלל אחריות מקצועית וקורס שיווק, המעניקים לבוגר של מכללת משה מורנו את מכלול הכלים לצאת לדרך חדשה ולהפוך למטפל עיסוי מקצועי.

הכשרת מטפלים בעיסוי מגמת ספורטתרפיה

מכללת משה מורנו שמה דגש על הכשרת התלמידים לקבלת הידע הנרחב ביותר ומגוון של טכניקות עיסוי שיעניקו למטפל את מכלול הכלים לטפל ולהתאים לכל מטופל את הטיפול המלא והטוב ביותר עבורו. מגמת ספורטתרפיה הינה מגמה הכולל מגוון קורסי לימודי עיסוי.

מגמת ספורטתרפיה כוללת מגוון של קורסים מהרפואה המערבית כגון אנטומיה טופוגרפית ואנטומיה מורחבת. אנו שמים דגש על מכלול הטיפולים כגון מבוליזציה והנעות שרירים, חבישות וקיבועים לצד אלו מגוון של טכניקות עיסויים כגון לימודי עיסוי תאילנדי מסורתי, לימודי עיסוי תאילנדי מתקדם, עיסוי לומי לומי, טריגר פוינטס, לימודי עיסוי בקרח ועוד.

לצד מגמות אלו תוכלו ללמוד מגוון של קורסי עיסוי כגון לימודי עיסוי תאילנדי, לימודי עיסוי באבנים חמות, לימודי עיסוי בנשים בהריון ובתינוקות או ללמוד לימודי רפואה סינית, רייקי, לימודי סוג'וק, לימודי נרות הופי ועוד.

אנו במכללת משה מורנו למקצועות המגע והיופי, בנינו תוכנית מקיפה בתחום לימודי עיסוי, המאפשרים לבוגרי המכללה להפוך למומחים בתחומם בכל תחומי העיסוי והמגע. בוגרי מכללת משה מורנו יוצאים עם ידע והתנסות מקצועית המאפשר לבנות לכל מטופל את הטיפול המלא והמושלם לפי צרכיו.

הקורסים של מכללת משה מורנו בתחום העיסוי מוכרים על ידי אגודת העיסוי ומטפלי הגוף בישראל.

הנכם מוזמנים לבוא ולהתרשם משיעור ניסיון.

מטרות לימודי הכשרת מטפלים בעיסוי:

הכשרת סטודנטים לקבלת תעודה עם הסמכה מבית מכללת משה מורנו בדרגות מוסמך ובכיר

הכשרת סטודנטים לעבודה עם צוות רפואי מקיף הכשיר את התלמידים מנקודת מבט מקיפה של עולם העיסוי

תנאי קבלה ללימודי הכשרת מטפלים בעיסוי:

 • ראיון אישי
 • 12 שנות לימוד

תעודה:

לבוגרים תינתן תעודת גמר מוסמך בכיר מטעם מכללת משה מורנו

**מספר המקומות מוגבל, צרו קשר עוד היום להבטיח מקום בקורס הקרוב

לפרטים ובדיקת תאריכים ומקום פנוי לקורס הקרוב

  שם (חובה)

  טלפון (חובה)

  אימייל: (חובה)

  הודעה

  איך הקורס בעינך?

  תלחץ על כוכב כדי לדרג

  ממוצע דירוג 0 / 5. מספר דירוגים 0

  ללא דירוג עד עכשיו, תהיה הראשון שמדרג אותנו

  מכיוון שאהבת את הקורס

  תוכל להתחבר גם לרשתות החברתיות!

  We are sorry that this post was not useful for you!

  Let us improve this post!

  Tell us how we can improve this post?