אודות

מכללת משה מורנו למקצועות המגע , המכללה המובילה בישראל ללימודי רפואה משלימה. המכללה מציעה מגוון של מגמות בתחום לימודי רפואה משלימה ועיסויים, המכשירות מטפלים בתחום הרפואה המשלימה.

משה מורנו הבעלים זכה באליפות העולם באומנויות העיסוי פעמיים!

בשנת 1997 בתאילנד ובשנת 2018, משה המציא שיטות עיסוי, וזכה בתארים ומופיע במגוון תוכניות טלויזיה ומדורי העיסויים.

משה גם כתב ספרים רבי מכר בתחום. אם אתם מעוניינים ללמוד ולהכנס לתחום העיסויים, מככלת משה מורנו זאת המכללה שלהם. ללמוד מהאדם הטוב בעולם. נקודה.

במכללת משה מורנו אנו מאמינים כי רפואה משלימה ולימוד עיסויים מאפשרת לאדם לרכוש מקצוע לחיים ובחירה בדרך חיים של סיפוק ואושר. לימודי רפואה משלימה במכללת מורנו מכשיר את התלמידים למטפלים מקצועיים בתחומם. במכללת משה מורנו מיטב המורים הנבחרים בקפידה, המתעדכנים באופן שוטף בחידושים המתרחשים בתחומם.

אודות המכללה

מכללת משה מורנו למקצועות המגע כוללים מגמות הכוללות מגוון של סדנאות ומגוון קורסי העשרה. ניתן לבחור באחד המגמות או להתחיל בקורס אחד על מנת לבחון מתוך המגוון הרחב וללמוד את הקורסים המתאימים לכם. חלק בלתי נפרד מהלימודים הוא הסטאז' והניסיון הנרכש, כאן ידאגו לכם לעבודת שטח והקניית הניסיון הנדרש תחת פיקוח מקצועי.

מכללת מורנו הינה מכללה המתמחה בעיסויים, תרפיות המגע ורפואה משלימה. יחד עם זאת אנו שמים דגש רב על צרכיו של כל אחד ואחת מהסטודנטים, אנו מקפידים על הענקת ידע עדכני ומעמיק בתחומים הנלמדים, המכללה משמשת כבית לסטודנטים הנהנים מסביבה נעימה, רגועה ומפרה ללימודים.

קורס עיסוי

קורסים שתוכלו ללמוד במכללה שלנו

למידע נוסף ויצירת קשר

    שם (חובה)

    טלפון (חובה)

    אימייל: (חובה)

    הודעה